Pro-Plan Haberler

Fixturlaser NXA Pro ve EVO lazerli kaplin ayar cihazları Plant Engineering Dergisi tarafından Bakım Ürünleri ve Ekipmanları kategorisinde 2013 ve 2014’te üstüste ödüle layık görülmüştü. Firma,başarıları tescilli önceki cihazlarından ilhamla iki yeni ürün piyasaya sürdü.

Ölçüm kalitesinden ödün vermeden yalnızca yatay şafların hizalanması amacıyla tasarlanan Fixturlaser ECO, diğer üst seviye Fixturlaser ürünlerinde olduğu gibi ömür boyu garanti ile kullanıcıya sunuluyor. Menülerin en sade hale getirilmesi ve gelişen teknolojinin yardımını alarak önceki tasarımlardaki tecrübelerin de aktarılmasıyla bu cihaz, isminin temsil ettiği gibi ekonomik bir tercih haline geliyor. Tüm ünitelerin bluetooth ile iletişim sağlaması ve tüm ünitelerdeki Li-ion bataryalarla alışılan sadelikten ve Fixturlaser konforundan ödün verilmeyen bir tasarım sunuluyor.

Ayrıca, şaf hizasızlığı kapsamında tam bir set haline gelmeyi hedefleyen Fixturlaser NXA Pro modeli ise bu hedefe yeni dijital komparatör Fixturlaser Run-out-Probe ile bir adım daha yaklaşıyor. Boru gerilimleri, eksantrisite ve eğik miller başta olmak üzere hizalı şaflarda dahi performansı olumsuz etkileyen bu faktörleri sayısal olarak gözlemlemek ve raporlamak mümkün hale geliyor.

Ürünlerin teknik broşürleri için lütfen iletişime geçiniz.